* YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - GAYRİRESMİ ÖĞRENCİ ORTAMI
Soru-Cevap DİR HABER SERİİLAN
YILDIZZ ARŞİV
1 puan

Otobüs bileti alacam 22 ve 33 numaralar bos sadece siz olsaniz hangisini seçerdiniz???

Ikisi de koridor... Ikisi de orta. Otobüs starliner.

» KedilerÖ.. | » 7/12/2007 11:51:00 PM

slasher//z
(7/12/2007 11:52:00 PM)

22 yi almazdim yaslilar genelde onleri tercih ediyorlar :D
white
(7/12/2007 11:52:00 PM)

çift sayi olani seç..
ölüyümcehennemdemiyim
(7/12/2007 11:53:00 PM)

saat kaçta gidicen günesin yönünü ayarla :D ...ama bence 23 ...tek sayi iidir..
n/a
(7/12/2007 11:54:00 PM)

33'ü seç,

önündeki koltuklari bir bir sayip tesbih niyetine vakit de geçer, sevap da kazanirsin :D
n/a
(7/12/2007 11:55:00 PM)

22 olsun seçim tarihi belki ugurlu gelir:D:D:D:D
KedilerÖlmesin
(7/12/2007 11:56:00 PM)

off 33'ü seçtim machiner'in yorum 1 numara :))
white
(7/12/2007 11:57:00 PM)

walla machiner süper destekli sölemis bende keske öle bi açiklama yapabilseydim :( tebrikler machiner...
DaRkY
(7/12/2007 11:58:00 PM)

machiner bravo abi... Muhtesem bir yaklasim.. Hakikaten tebrik ediyorum...
tim
(7/12/2007 11:59:00 PM)

33'ü al sonra 13 de oturanla yer degismeyi teklif et...
eski_adam
(7/13/2007)

22 orta kapinin karsisi yanilmiyorsam tavsiye etmem ayrica koridor tarafi rahat uyuyamazsin e geriye 33 kaliyor(cam kenari)
highlight
(7/13/2007 12:26:00 AM)

tabiki 33ü alirim ortalar iyidir