* YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - GAYRİRESMİ ÖĞRENCİ ORTAMI
YILDIZZ DÖK İÇİNİ RAHATLA (DİR)
9 Puan, 3 Yorum

Yalama olan hiç bişeyin sonu güzel bitmiyo


Birini sevdim zamanında diyerek klasik bi giriş yapayım önce. Sonra o kişinin beni oyalamasından bahsedeyim. Beni yedek klubesinde beklettiğini söylemeyi de unutmayım tabi. Sürekli başka erkeklerle çıktığını ve her ayrılışında bana döndüğünü de söylemeden içim rahat etmeyecek tabi.

İşte böyle bi kızı sevdim. Sevmez olaydım. O her gidişinde içimden bir şeyler kopardı. Her gidişinde beni öldürdü. Her gelişinde ise yeniden diriltti.

Bu uzun bi süre böyle ilerledi tabi. Başlarda ona olan aşkımdan gözüm hiç bir şey görmüyordu. Ama her şeyin bir sonu vardır. Her aşığın aşkını tüketebilecek bir şeyler vardır mutlaka. Benim de varmış..

Hala aşıkken yani yaklaşık 3 hafta önce son sözümü söyledim. Onunla evlenmeyi düşünüyordum. Ya artık benim yanımda kalırsın ya da sonsuza dek biter bu iş dedim. Kalmasını umuyordum ama gitmesini bekliyordum. Gitti de..

3 haftadır konuşmazken mesaj attı, beni kaybetmek istemediğini söyledi. Çok iyi anlaştığımızı, onu bu kadar mutlu eden başka kimse olmadığını söyledi. Hatta zaman ne gösterir bilinmez, gel arkadaş olalım dedi. Beni yedek kulübesine davet etti kısaca.

Nazik mi dersiniz, kibar mı dersiniz, aptal mı dersiniz.. ne derseniz deyin. Kabul ettim. Aynı acıyı tekrar yaşamayı kabul ettim. Ama bu sefer bi şeyler farklıydı. Artık ona aşık değildim. Artık gözüm açılmıştı. Hala onu seviyodum ama eskisi gibi değildi bir şeyler.

Bundan sonra ne olur ne biter bilmem. Ama bir gelecek göremiyorum artık onunla. Bana kanıtlaması gerek, beni sevdiğini bana inandırması gerek, yedek klübesinden tamamen çıktığımı söylemesi gerek. Belki o zaman olabilir bir şeyler. Belki o zaman bile olamaz. Belkide ona olan sevgimin son damlası o zamana düşmüş olur kuru toprağa...

Şu anda üzüldüğüm tek şey var. Çok güzel bir birliktelik olabilirdi. Çok güzel bir hayat yaşayabilirdik. Çok mutlu olabilirdik. Ama her şey boşa gitti. Çok büyük bir kayıp bence, o kadar güzel olabilirdiki..
» besir66 » 2/9/2017 1:44:00 AM | 1187 görüntüleme |
poççik (2/9/2017 9:45:00 PM)
kanka yani şimdi sen de haklısın ama yani ne bileyim tamam da işte ama olmaz ki yani ama şimdi baktığın zaman tabi ama bir de bu taraftan bakarsan göreceksin ki öyle değil.
n/a (2/10/2017 9:21:00 PM)
Bu kafayla darksoul'a tecavüzden müebbet verilir. Üstüne içerde de başına kötü şeyler gelir. Hatta bu yazdıkların bile seni içeri atmaya yetebilir. Toplumumuzu kirletiyor düşüncelerin. Haksızlığa uğradı diye haksızlık mı etmeli. Bu mudur.

En güzeli poççik. Kızın hayali range rover kullanmaksa şahini garajda bekletiyor ki yolda kalmasın. Şahine sorun neden doğan görünümlü değilsin diye. Hep mi karşı taraf suçlu. Ayrıca yalama olan yeri söksen atsan yerine başka plastik tutmuyor. Yeniden kalıba dökülmeli. Belki range kalıbına. Neyse ki çelik geri dönüştürülebilir malzeme. Adam haklı.
besir66 (2/12/2017 1:51:00 AM)
darksoul'un kafa uçmuş.

Her zaman olduğu gibi 4s kuralı var burada da. Ben ne kadar iyi olursam, onun da gözü bir o kadar dışarıda oluyo. Beni görmüyo/göremiyo. Kalıplık bi iş değil, yeniden kalıba dökülemez. Adamantium misali, bir kez şeklini aldıktan sonra başka bir adamantium dışında hiç bi şey şeklini değiştiremez.
En mantıklısı yalama olan iki parçayı da birbirinden ayırıp ikisi için de doğru karşılıkları bulmak ve birleştirmek. Çok zor bi iş bu. Ama başka çare yok..
YILDIZZ ARAMA