* YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - GAYRİRESMİ ÖĞRENCİ ORTAMI
Soru-Cevap DİR HABER SERİİLAN
YILDIZZ DÖK İÇİNİ RAHATLA (DİR)
4 Puan, 5 Yorum

#kampüsümedokunma #YTUyildizkampusuneElkonuluyor


Arkadaşlar bu iki etiketi Twitter'da hayata geçirdik az önce. Destek verin sesimizi duyuralım. Başka üniversitesiler herhangi bir durumda hemen twitterdan organize oluyorlar bu sefer sıra bizde.
» because » 5/9/2017 10:46:00 PM | 1267 görüntüleme |
ituinsaat (5/10/2017 4:32:00 AM)
Beşiktaştan geleceklere çok geçmiş olsun.

Davutpaşa Teknik Üniversitesi wellcome to hell
ahuramazda (5/11/2017 12:10:00 AM)
Adını Yıldız'dan alan üniversitenin oradan tamamen çıkartılması nasıl bir kafanın ürünüdür, bilemedim. Gerekirse kendimizi zincirleyelim, 2. Gezi'yi başlatalım yine de birkaç fakülteyle de olsa Yıldız'da kalalım. Bu Padişah özentilerinin, Saray müptelalarının başka dilden anlayacağı yok! Üniversiteler sizin misafirlerinizden, saraylarınızdan çok daha değerlidir.
tep3shir (5/17/2017 9:45:00 PM)
2. gezi kesmez 3 . dünya savaşı çıkarın. Hangi ideolojinin ürünüsünüz arkadaşım ? Gezi'de kendi ülkene milyar dolarlar zarar verirken hiç mi utanmadın ? Bir de kalkmış 2.ciyi başlatacakmış. Hakkını adam gibi ara terörist gibi değil.
ahuramazda (5/19/2017 8:33:00 PM)
Okullar, ağaçlar sizin milyonlarınızdan çok daha değerlidir. Bak milyonlar gitti ama Gezi Parkı hala orada duruyor.
Zaten orada insanlar hakkını "adam gibi" arıyordu. Çadırları yakıp devlet terörü estiren, insanları galeyana getiren o zamanlar kucak kucağa olduğunuz FETÖcü polislerdi.
Bu ülkeye asıl zararı veren, siz ve bir zamanlar can ciğer kuzu sarması olduğunuz bu yavşak adamlardı. Dünya'da beş paralık itibarımız vardı, sayenizde o da yok oldu.

Adam gibi hak aramaktan kastınız Hukuk falansa hülyalarda yaşıyorsunuz demektir. Hukuk'u kendi dilediğince evirip çeviren adamlar sizin yuvanıza göz koymuşsa o yollar çoktan kapanmıştır.
cornallisst (5/22/2017)
76'da imzalanmış olan bir protokol var ortada. Bahri Hoca ve idari kadroyla samimi biri olarak olan bitene şahit oluyorum. Ellerinden gelen maalesef bir şey yok. Senelerdir okul taşınacak denmesinin sebebi de bu eski protokol. Senelerdir her an boşaltılabilir durumdaydı.
10 Haziran'da Rektörlük davutpaşada olacak, engellenebilecek bir durum yok malesef. Çünkü ortada bir anlaşma var.
YILDIZZ ARAMA