* YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - GAYRİRESMİ ÖĞRENCİ ORTAMI
Soru-Cevap DİR HABER SERİİLAN
YILDIZZ SERİ İLANLAR
TÜM LİSTE

KİRA+TÜM FATURALAR 750TL MERTERDE EŞYALI ODA(ERKEK)

ev merterdedir, metro metrobüs tramvaya 6 dak.uzaklıktadır.aylık 250 gb akn 25 mbps sınırsız internet vardır.ev merkezi ısıtmalıdır, kışın bile tişörtle gezersiniz evde. apart vs. değil, bildiğiniz normal bir evdir.evde 4 tane oda var, herkesin kendisine ait, ayrı bir odası var.her odada tek kişi kalıyor.evde salon yok.
odada elbise dolabı, yatak, baza, masa sandalye, komidin vardır.öyle 25-30 metrekarelik, at koşturulacak kadar büyük bir oda beklemeyin.odanın büyüklüğü yaklaşık 10-12 metrekaredir, tek kişi için de yeterli büyüklüktedir.sadece kişisel eşyalarınızı alıp gelebilirsiniz.mutfak, banyo ve wc ortak kullanım alanlarıdır.mutfakta bulaşık makinesi hariç bütün eşyalar mevcut.eve misafiriniz gelebilir, odanızda yiyip içip eğlenebilirsiniz, etrafı rahatsız etmemek şartıyla.ODANIN KİRASI FATURALAR DAHİL 750 TL.özel yurtlar 4 kişilik odaya kişi başı 900-1000 tl istediğini düşünürseniz, tek başına kalacağınız bu odanın fiyatı gayet makul.
ev 4.katta, nem rutubet vs.yok, ferah bir evdir. davutpaşaya oldukça yakındır, genel olarak her yere ulaşım rahattır.
whatsapp tan yazabilirsiniz.eğer evi görmek, tutmak istiyorsanız yazın lütfen.ilanda herşeyi belirttim, muhabbet olsun diye yazmayın.
0532 707 6620
» cn27kt | » 7/9/2018 9:24:00 AM |

Yeni İlan Ekle
YILDIZZ ARAMA