* YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - GAYRİRESMİ ÖĞRENCİ ORTAMI
Soru-Cevap DİR HABER SERİİLAN
YILDIZZ ARŞİV
10 puan

..... AKP, SIYONIZMIN YiKiM PLaNiNi yürütmek için isbasinda .....

Erbakan: Manevî tahribati ancak Millî Görüs önlerMillî Görüs Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan; Ekonomik ve Sosyal Arastirmalar Merkezi (ESAM) tarafindan düzenlenen konferanslar serisinin üçüncüsünü Istanbul’da verdi.

Bostanci Gösteri Merkezi’ni tiklim tiklim dolduran çogu genç binlerce kisiye hitabeden Erbakan, konferansinda “AKP dönemindeki manevî tahribat ve Millî Görüs’ün manevî kalkinmayi nasil saglayacagini” anlatti.


AKP, siyonizmin yikim planini yürütmek için isbasinda


Erbakan konusmasina dua ile basladi. Millî Görüs Lideri ardindan siyonizmin nasil bir inanisla hareket etmekte oldugunu tarihi gerçeklerle anlatti.

Siyonizmin ve Siyonistlerin kendi inançlarini paylasmayan diger insanlari, yani tüm insanligi köle olarak gördügünü; buna karsi dinimiz Islam’in Allah’tan baskasina kulluk yapmayi reddettigini belirten Millî Görüs Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan, Islam’in özündeki direnis ve köleligi reddedisten dolayi siyonistlerin Müslümanlara büyük bir kin duyduklarini, kendi planlarina Islami yok etmeden ulasamayacaklarina inandiklarini söyledi.

Erbakan, siyonistlerin Anadolu’da bagimsiz bir devleti kendileri için en büyük tehlike olarak gördüklerini ve bu dogrultuda Osmanli devletini nasil çöküse sürüklediklerini anlatti.

Siyonizmin Islam ile savasini asirlardir Haçli Savaslariyla sürdürdügünü hatirlatan Erbakan, Çanakkale Savasi’nin da bu konudaki en önemli örnek olduguna isaret etti.

1990 yilindan beri 17 yildir bir haçli seferi düzenlenmekte oldugunu söyleyen Erbakan, Türkiye’de yürütülen manevî tahribatin bir planin geregi sürdürülmekte oldugunu ifade etti.

Erbakan, AKP döneminde yapilan manevî tahribati rakamlar ve tablolarla gözler önüne serdi.

Daha sonra 22 Temmuz seçimlerinin önemine deginen Erbakan, maddî ve manevî yikimin ve bunun neticesinde suçlarin bu hükümet döneminde geçmis dönemlere nazaran tam bir "patlama" yaptigini söyledi.


Sakalli Hüsnü Bey’e hitap


Daha önce verdigi konferansinda “Bana bak, köy kahvesinde beni dinleyen Ahmet Efendi!” diyerek Anadolu insanina seslenen Erbakan, bu konferansinda ise “Bana bak namazini kilan Sakalli Hüsnü Bey” diyerek AKP’den hâlâ medet ummakta olan bir baska kesime seslendi.

“Beni iyi dinle namaz kilan Hüsnü Efendi!” diye basladigi sözlerini söyle sürdürdü:

“Efendim bunlar da eski Millî Görüsçü, bunlar da sizlerin eski talebesi, bunlara oy vermek lazim deyip duruyorsun. Her seye bir kilif buluyorsun. Hadi oradan! Sakalli Hüsnü beni duyuyor musun, senin bu AKP’ni Siyonistler ve irkçi emperyalistler isbasina getirdi. Bunlar ne söylerse yalayip yutuyorsun.
Bana bak, uyan uyan, seni narkozluyorlar, uyusturuyorlar. Ne zaman uyanacaksin? Siyonizm seni aldatiyor. Oyunu kendine ver, tarihine ver, inancina ver, Millî Görüs’e ver, Saadet Partisi’ne ver. Bizim vazifemiz memleketimizin evlatlarini uyarmaktir. Biz bu konferanslari senin için veriyoruz. Aldanma! Kulaklarini iyi aç, beni iyi dinle. Hem namaz kilacaksin hem Yahudi’ye hizmet edeceksin. Böyle bir sey olmaz.”
Siyonizmin Türkiye’deki planlarini için AKP eliyle yürüttügünü vurgulayan Erbakan, Ortadogu’ya dayatilan Büyük Ortadogu Plani (BOP)’a dikkatleri çekti.


Erbakan, “Afganistan’i isgal ettiler, Irak’a girdiler. Her gün Müslümanlari öldürüyorlar. Lübnan’da Hizbullah’a yenildiler. Israil saldiriyor, bunlar askerimizi Lübnan’a gönderiyor. Hizbullah’i silahtan tecrit etmek için gönderiyor. Simdi siyonistler nefeslerini tutmus bekliyorlar ve AKP’yi tekrar isbasina getirmek için medyasiyla bütün gücüyle haril haril çalisiyorlar. Yeniden iktidara getirirlerse AKP’nin Lübnan’a Hizbullah’i silahsizlandirmak için gönderdigi askerimizi Hizbullah’la çatistiracak. Hizbullah Bana saldirdi diyecek. Uyan ey Hüsnü Bey. Verecegin oyla intihar etme. Oyunu Millî Görüs’e ver. Bak biz askerimizi nereye gönderecegimizi biliriz” seklinde konustu.
AB’yle uyum adi altinda çürümüslük dayatiliyor
Erbakan, milletlerin ayakta durmasinin en önemli unsurunun manevî güç olduguna isaret ederek “Türkiye gençliginin maneviyatsizlastirildigini ve bunun için çok özel çabalar içinde çalismalar yapildigini” söyledi.


Siyonizmin Avrupa Birligi’yle elele verip uyum adi altinda her türlü çürümüslügü ülkemize dayattigini anlatan Erbakan, Millî Görüs iktidara geldiginde bu tahribati nasil ortadan kaldiracagini ve manevî kalkinmayi nasil saglayacagini madde madde anlatti.
Erbakan dua ile basladigi konusmasini yine dua ile bitirdi.» n/a | » 7/12/2007 5:47:00 PM

n/a
(7/12/2007 5:50:00 PM)
---------------------------------------------------------------------------


Allah´im sen ^^insanlarimiza hakki hak batili batil göster^^bundan güzel dua olabilir mi seçim arifesinde ...


---------------------------------------------------------------------------Kelesh
(7/12/2007 5:53:00 PM)

cengizkhan yazdi zannettim hayret baskalari da kopyala yapistir yapiomus bu sitede:)

busterr sana bisi demiorm ha yoldasiz zaten:)
PolifoniK.OsuruK
(7/12/2007 5:53:00 PM)

Efendim bunlar da eski Millî Görüsçü, bunlar da sizlerin eski talebesi, bunlara oy vermek lazim deyip duruyorsun. Her seye bir kilif buluyorsun. Hadi oradan! Sakalli Hüsnü beni duyuyor musun, senin bu AKP’ni Siyonistler ve irkçi emperyalistler isbasina getirdi. Bunlar ne söylerse yalayip yutuyorsun.
Bana bak, uyan uyan, seni narkozluyorlar, uyusturuyorlar. Ne zaman uyanacaksin? Siyonizm seni aldatiyor. Oyunu kendine ver, tarihine ver, inancina ver, Millî Görüs’e ver, Saadet Partisi’ne ver. Bizim vazifemiz memleketimizin evlatlarini uyarmaktir. Biz bu konferanslari senin için veriyoruz. Aldanma! Kulaklarini iyi aç, beni iyi dinle. Hem namaz kilacaksin hem Yahudi’ye hizmet edeceksin. Böyle bir sey olmaz.”


HÜSNÜ UYUMAAA vebalini ödeyemeyecegin yüklerin altina girme
kemalone
(7/12/2007 5:57:00 PM)

vayyy be günün birinde busterr la ayni fikirde olacagim nerden gelirdi aklima

zaten bi kaç gün önce erbakan da atatürkü övüyodu vay anasini bazen kuskuya düsüyorum acaba fazla mi haksizlik yapiyorum akpeye diye ama bunlari görünce...
gullep
(7/12/2007 6:02:00 PM)

erbakana siyonizm(bop plani+imf konusunda) ilk kez katiliyorum
slasher//z
(7/12/2007 6:27:00 PM)eyw kardes paylasim için saol..
n/a
(7/12/2007 7:26:00 PM)
arkadaslar, bu BÜYÜK ORTADOGU ( BÜYÜK ISRAIL POROJESI ) hakkinda Erbakan Hoca nin KONFERANS VE KONUSMALARINI DINLEMEYE VE BILGI ALMAYA BAKIN LÜTFEN..

Izleyemezseniz YOUTUBE da kaydediliyor ERBAKAN ve ESAM diye ararsaniz BULABILIRSINIZ..

tesekkürler