* YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - GAYRİRESMİ ÖĞRENCİ ORTAMI
Soru-Cevap DİR HABER SERİİLAN
YILDIZZ DÖK İÇİNİ RAHATLA (DİR)
7 Puan, 1 Yorum

kayra çok sıradansın yeter artık


bildiğim bütün forumlarda sözlüklerde yüzlerce hesabın var sürekli aynı konuları açıyorsun hepsinde de. kendini ispat etme çabasındasın üstelik. çok affedersin seninle t*stis geçen 11-12 yaşındaki veletlere bile ana avrat sövecek kadar ciddiye alıp sinirleniyorsun. tamam birader butun asosyal platformlarda antisosyal, narsist, dahi, strongman powerlifter, bilek güreşçisi oldugunu kabul ettirdin. dünyanın en iyi müzik kulağı da sende. bilmem ne kulaklığını alacaksın kilo verirsen şöyle böyle olacak. babanı, babaanneni dövdün. düzenli karıya gideceksin ve ytü ehm 9. yılında bitecek.


eh be kardeşim bir kendine gelip ben ne yapıyorum de. ben utandım şu yazdığım şeyden ne yapıyorum ben diyorum. neyse demek istediğim bu tür sitelerde çok kayıp vaka gördüm senin gibi. ben de dahil olurum bu gruba. ama senin kadar yıllardır aynı seviyede takılanını görmedim. en rezil adam bile ara veriyor trolluge ya da hayatını değiştiriyor bir dönem de olsa. aynı çizgide bu kadar bayağılık, olgunluktan uzak hareketler yapan yok senin kadar. ya akıl sağlığın benim yorum yapamayacağım seviyede bozuk ya da gördüğüm en boş adamsın. bilmiyorum bu mesaj neye yarayacak. adam olduğun gün gel bir şişe votka ısmarlayacağım sana orta bahçede içeriz.
» ituinsaat » 10/16/2017 9:50:00 PM | 1279 görüntüleme |
fashoo (5/4/2018 2:04:00 PM)
2012 de mezun oldum aradan 6 sene geçti yüksek lisans iş hayatı falan. Seneler sonra tekrar girip bakıyım dedim kayra hala burda :D Buralarda da pek birşey değişmemiş anlaşılan :D
YILDIZZ ARAMA