* YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - GAYRİRESMİ ÖĞRENCİ ORTAMI
Soru-Cevap DİR HABER SERİİLAN
YILDIZZ DÖK İÇİNİ RAHATLA (DİR)
10 Puan, 2 Yorum

Öğrendiğinizde Ufkunuzu İki Katına Çıkaran Şeyler


vardı böyle bir başlık ekşi de. öğrendikçe insanın ufku genişliyor, bilgi edindikçe daha çok öğrenmek istiyorsun. mezun olalı neredeyse 3 yıl oldu. iş hayatına girdiğinde daha da zorlaşıyor bilgi edinmek, araştırmak. hayatın yorucu yanı vuruyor yüzüne, enerjin azalıyor. ancak yine de pes etmemeye çalışıyorum :)

Öğrenmeye devam etmek istiyorum ancak tek yaptığı bu aralar şu siteye takılmak: www.bilimiseviyorum.com
» throjen » 12/2/2017 12:23:00 AM | 1689 görüntüleme |
poççik (12/2/2017 1:09:00 AM)
siteye baktım da, ı ıh beğenmedim. yazıları google translate yapmışlar, bi de (bilmiyorum belki bana öyle geldi) çok sıradan, zaten bilinen ya da kimsenin bilmediği ama herkesin bi şeyler salladığı konularda yazılar var; solucan deliği, zamanın göreliliği, evrenin bilmem nesi...

Hacı belgesel seyret ya, çok güzel belgesel kanallarının olduğu paketler var, ayda 10 lira filan. Beleşe bile bulursun bir sürü kanal. Trt Belgeseldeki yerli yapımların çoğu tırt, tavsiye etmem. Çakma işler var ama güzel yapsalar çakmasına da razıyım. Şu saçma, eskiden Discovery Channel'da olan yarışma programlarını almışlar, tamam al, güzel de, sanki adamlar amerikalı teallam. Saçma tripler, acayip tavırlar, konuşmalar yapmacık, hal hareket yapmacık... Orada adamların yapısı öyleydi ama tartışmalar, konuşmalar, davranışlar gerçekti. Buradaki tam "hadi len!"lik olmuş.

bi de belgeslin en güzel yanı, bazılarında tabi, yemek yerken izle, çık mutfağa git gel tekrar bak, arada kaçıracağın bi şey yok.

Bi de son tavsiyem, acunun boks maçları varmış, ünlüler filan varmış, dansöz asena dayak yemiş, şarkıcı doğuş pataklamış... onlara bi bak asfdgfhg
tam bi belgesel ha, işte ülkemizdeki total kesimin hali neler izliyor ah ah...
tuccar (4/6/2018 1:01:00 AM)
ya ufkum sifir ise? ya da negatif ise?

bu tip ufuk costuran bilgileri ogrenmek icin ufuk>0 sarti konulsun. savcilar goreve.
YILDIZZ ARAMA