* YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - GAYRİRESMİ ÖĞRENCİ ORTAMI
Soru-Cevap DİR HABER SERİİLAN
YILDIZZ DÖK İÇİNİ RAHATLA (DİR)
6.4 Puan, 6 Yorum

CEHALETE SESLENİŞ ! (herkez okusun lütfen bilinçlenin)


Merhaba millet ben mete yıldız teknikin sitesindeyiz gördüğünüz gibi. Bir muhabbet açıldı bu muhabbeti yazmak istedim buraya.Şimdi ben yıldız teknikten fizik mühendisliği mevzunuyum üniversite toplantılarına gidiyorum rehberlik servislerinde dönen muhabbet var.Bizim üniversite yöneticilerinin öğrencilere torpil yaptığı hususunda.Ders çalışarak buralara geliyoruz baba parasına güvennmeden meslek sahibi oluyoruz fakat şöyle mevzu var adamlar asıyo kesiyo normal yaşantılarında üniversiteleri gezmeyen görmeyen adamlar ondan sonra adamlar hoplatıyo zıplatıyo ama bilmem ne ? bakın şimdi ve bizi kıyaslağı üniversiteler şunlar boğaziçiler bilkentler falan demişki bi tanesi boğaziçiler bilkentler çalışarak canını dişine takarak okuyor yıldız teknik üniversite öğrencileride torpillerle biryerlere geliyolar.Şimdi arkadaş bizim yaptığımız şey çalışmak tamam mı çalışmak nedir hergün kitabı açarak gerçekleri bilerek üniversiteyi tamammı kazanmak bitirmek uğraşıdır.Onun dışında bizim torpille biryere geldiğimizi söyleyen o...çocukları tamam mı şunu demek istiyorum bizim öğrencilerimizi kaç kere ziyaret ettin ? Gelsin tamam mı mevzun olan bir öğrencinin çalışma hayatına baksın eee düşük aldığı notlara baksın ne biliyim bu çocuğun hiçmi kulağına gelmedi bunlar kulağına gelmediyse bu onun problemi onun dışında yıldız teknik hiç bi bok değil diyonuz tamam mı bu üniversitenin tamam mı yüzlerce ders olarak sportif olarak başarısı var tamam mı? hani hepinin akıllıda milletmi geri zekalı arkadaş biz torpille geçmiyoruz sınıfı tamam mı ? korkmayın onun dışında girdiğimiz sınavlarda tamammı başarmaya çalıştığımız emin ol birşey vardır şu gelecek seneyi bekleyin.En çok son mimarlık bölümünde 1.çıkan öğrenciden vuruyorlar 1.olduğumuza millet o kadar kırıldı lan noldu lan polyanalar noldu yani dışarda sokağa tüküren insanlarsınız tamammı herşeyde küfürü kullanan sizin noktanız küfür yani bunamı alındınız lan mimari bölümünde biz 1.ciyiz sonra yok bida bizim yıldız tekniğe gelmiyecekmiş gelmessen gelme a...na kodumun oğlu çokda s.kimde biz 1 numara oluyoruz senin öğrencin çok çalışşsın sende 1numara ol.1.olmamızdan vuruyorlar tamammı işte her öğrencileri başarılı çok hızlı yükselişteler torpil var ulan biz yıllardır bu işi kovalıyoruz.2002de nerdeydiniz lan avrupa ülkeleriyle çekişirken biz nerdeydiniz.son yıllarda peydah oldunuz ondan sonra bilkentler meşhur oldu boğaziçiler meşhur oldu üniversitelerde torpil var tamam yok demiyorum bide öğrenci geçirme var o çok ayrı mevzu tamammı bu kadar
» mustafa .. » 7/10/2018 10:45:00 PM | 1550 görüntüleme |
Galoo (7/13/2018 10:03:00 AM)
YTÜ DE FİZİK MÜHENDİSLİĞİ YOK KARDEŞİM EMİN MİSİN ??
cn27kt (8/1/2018 6:06:00 PM)
zaten başlık hatalı, "herkez" yazıp da cehalete seslenen birisinin yazdığı hiçbir şey, bence okunmaya değer değildir. ama yine de okuyayım dedim. gelin görün ki, yazının neredeyse tamamı düşük cümlelerden oluşuyor. şu kısacık paragrafta 13 sefer "tamammı" yazmış. hatta şu kısmı özellikle alıntılamak isterim: "onun dışında yıldız teknik hiç bi bok değil diyonuz tamam mı bu üniversitenin tamam mı yüzlerce ders olarak sportif olarak başarısı var tamam mı?" ayrıca "mevzun" değil, doğru yazılışı "mezun"dur. elbette ben de kusursuz Türkçe kullanmıyorum, hatalarım var. fakat bu kadar temel konudaki hataların hepsinin bir arada olması, cehalete işaret ediyor olabilir.
cehalete seslenen arkadaşım, kızma ama şu yazınla üniversiteden mezun olman bu ülkenin ve ytü'nün zararınadır.kötü olan ytü değil, henüz düzgün Türkçe konuşamayan öğrencileridir. bu sebeple insanlar ytü'nün iyi bir üniversite olmadığını düşünürler.
inf1nity (8/3/2018 12:43:00 PM)
Herkezden sonrasını okumadım.
aeg (8/6/2018 8:48:00 PM)
sorry gençler ama trollendiniz, bu arkadaşın geleneksel troll avı. sağolsun senelerin ne kadar hızlı geçtiğini hatırlatıyor bize.

http://yildizz.com/diryorum.asp?did=53172&cehalete-seslenis-(herkez-okusun-lutfen-bilinclenin)

http://yildizz.com/diryorum.asp?did=61854&cehalete-seslenis-(herkes-okusun-lutfen-bilinclenin)
artig4 (10/15/2018 9:50:00 PM)
yuh 10 senedir ne bu istikrar..tebrık edıyorum vallaa kolay dııl bu yaptıgın
astral10 (10/26/2018 8:44:00 PM)
Herkez mi euhehehheuhe

.
Herkez yazan birinin felan diyen birinden ne farkı vardır ki ?
YILDIZZ ARAMA