* YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - GAYRİRESMİ ÖĞRENCİ ORTAMI
Soru-Cevap DİR HABER SERİİLAN
YILDIZZ DÖK İÇİNİ RAHATLA (DİR)
8.5833 Puan, 0 Yorum

Gri


Bir zamanlar beraberdik. Sonra her şey değişti.

Ben gittim.

Her anın tadının çıkarıldığı ve denizin semayı kapladığı ufuksuz sahillere.

Sevgimizin ve hatıralarımızın aramızdaki mesafelerin karşısında bir anlamının olmadığını bilerek gözyaşlarımızı akıttık. Evet, her şey değişti.

Ben gittim.

Aceleyle gitmem gerekti. Gri duvarlar arasında, abes ama elzem bir hapis cezası gibi beklenilen sıradan hayat düzenine karışmadan önce küçük bir özgürlük hissi vardı. Sonrası sahte bir kaçış umudu. En sona kalan ise talihe edilen küfürler. Ne ahmaklık !

Küllükleri doldurarak geçen geceler, kurulan büyük hayallerin kendi kendine gerçekleşmesini bekleyerek geçti. Sihir gibi. Sarhoş geceleri takip eden tütün kokusu. Alkolün güçsüzlüğü ve gururu. Bir seçim yapmamız gerekiyordu.

Kötü anılar asla silinmiyor. O zamanlar daha az konuşkandım. Aslında yaptığım tek şey sessizliğini anlamaya çalışmaktı. Kendi kendime artık eskisi kadar eğlenceli ve hayat dolu olmadığımı düşnüyordum. Küçük flörtleşmelerin ve uzun süre beklenen beceriksiz öpüşmelerin peşi sıra gelen sorunları keşfettik sadece. Tek bir dokunuşla başlayan kadın kucağının cesur ve naif özgürlük hissi.

Ben gittim.
» Namütenahi » 8/28/2018 12:20:00 AM | 1673 görüntüleme |
YILDIZZ ARAMA