* YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - GAYRİRESMİ ÖĞRENCİ ORTAMI
Soru-Cevap DİR HABER SERİİLAN
YILDIZZ DÖK İÇİNİ RAHATLA (DİR)
10 Puan, 4 Yorum

Hayatta bir halt olamamış


Abiniz olarak size tavsiyem asla geç kalmayın. Şu herkesin bir zamanı var yazılarına da kanmayın. En güzel zamanlar gençlik çağlarıdır.

Ben gençlik çağları ya psikiyatristlerde, hastanelerde ve 4 duvar arasına kapalı geçmiş bir abinizim. Birkaç ufak spor hobisi ve değerlendirilememiş bir yığın bilgi ile buradayım. 1 yıl boyunca aralıksız dinleri araştırdığım ve tamamen kafayı yemek üzere olduğum dönemlerim oldu. Halen %100 sonuç elde edemedim, zira aklım evrenin sunabileceklerini çözebilecek kapasitede değil.

28 yaşımdayım. Hiç kız arkadaşım olmadı, obezim (Gerçi bundan o kadar yakınmıyorum. Biraz iriyim de aynı zamanda) ve işsizim. 10 yıldır üniversite bitiremedim. O lanet 3 dersi ne zaman vereceğim, bilmiyorum. Zaten iş bulabilecek psikolojim yok. Biraz maddi şansım var, hepsi o kadar.

Nefret doluyum, haklı olarak. Bazen kendimi tutamamaktan ve her iki türlü de gerçek anlamda sonumu hazırlamaktan korkuyorum. Ben artık evde otur otur düzeninden sıkıldım. Gençliği çöp olan biri olarak artık fazla beklentim de yok. Hiçbir şeyin düzeleceğine dair inancım yok. inancım hiçbir konuda yok. Kendimi kandırmalar, ikna etmeler. Acımasız yanım sonumu hazırlayacak. Artık lafımı esirgemiyorum, artık nazik değilim, artık ölüme savaş açıyorum. Sonum bok yolu da olabilir, birilerinin ahiretini hazırlarsam o gün hapse girmeyip öz kıyımımı da sağlarım. Nefret doluyum, yok etme arzusu doluyum. O dilini en ufak çıkaranın dilini kesip götüne sokmak arzusuylayım.
» Best of .. » 5/5/2019 1:45:00 AM | 99 görüntüleme |
Best of Yildizz (5/5/2019 1:47:00 AM)
Tanrı varsa şayet, ona da bütün kinimi yönelteceğim. Nefretimin kendi benliğinden ne denli büyük olduğunu tanrı bile görecek ve benim bu yıpranmış ruhumu azad edecek.
enoelroc (5/8/2019 9:28:00 PM)
son paragrafta yazar benden bahsetmiş.
Best of Yildizz (5/14/2019 10:30:00 PM)
Kötü bir üslupla yazmışım, af eyleyin.
poççik (5/17/2019 7:15:00 PM)
Yazıya ne güzel başlamışsın, sonunda neden böyle oldu?
Tekrar tekrar okuyorum, tam nerde gitmişsin diye...

Son paragraftan önce hep olumsuz şeylerden bahsetmişsin. Şöyle psikiyatrlara gittim, böyle kafayı yedim, böyle kız arkadaşım yok, şöyle işim yok... la biraz da yaptıklarına bak. Baktın diğerine göre az, o zaman çoğalt. Bahar gelmiş mesela, git ağaç dik anasını satayım, fidanlıktan al ve dik, en güzel iş. Sonra gider gelir bakarsın, bu benim ağacım diye.
YILDIZZ ARAMA