* YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - GAYRİRESMİ ÖĞRENCİ ORTAMI
Soru-Cevap DİR HABER SERİİLAN
YILDIZZ DÖK İÇİNİ RAHATLA (DİR)
4 Puan, 0 Yorum

Çok gururluyum, çünkü Roller Coaster'a sığdım. İsfanbul, Nefes Kesen. Vialand.


https://i.hizliresim.com/nQ19Va.jpg

Demek ki o kadar da şişman değilim, halen bir umut var. Çok da sevdim. Gayet eğlenceliydi. Kısa sürüyor biraz. 1 dakika sürmüyor yani. Lakin uzun geliyor o an.

Yarından itibaren verilen iğnelere, ilaçlara ve diyete başlıyorum. Hedefim tam 40 kg vermek. İdealime ulaşıyorum ondan sonra. 6 ayda veya 1 yılda. 30 kg verdim, en azından pik kilomdan bu kadar düştüm ama o 40 kg daha zor. Şimdi katı diyete başlıyorum, biraz zorlanacağım ama iştah kesici insülin tarzı iğneler de var.

Dilerim zayıflar ve biraz daha uzun yaşamanın önünü açarım. Bir de bir işe girsem iyi olabilir. Gerisi önemli değil. Aslında işe girmeme gerek yok, hem prim günlerim sayılıyor, hem de işsiz (SGK'ya göre değil) bir insan olarak maddi durumum çok iyi sayılır. Yine de evde durmaktansa dilerim sevdiğim bir iş bulurum. Yoksa ev üzerinden yazılım işi yapacağım.

Okulumun bitmesine 3 ders kaldı. Bu yaz İTÜ'den 2'sini alabiliyorum. Keşke güz döneminden önce mezuniyet sınavı açsalar da bu yazın sonunda mezun olsam. Olmadı 1 dönem daha yatacağım. O arada yazılım kursuna gidebilirim. Web tabanlı değil, daha çok C# veya JAVA gibi.

Böyle. Yaşamaya devam şimdilik. Atraksiyon olmazsa böyle böyle yaşar gider ve sonunda hepimiz gibi bu dünyadan göçerim. Yildizz.com'a geleli 9 yıl oldu, saygılar.
» Best of .. » 5/5/2019 4:22:00 PM | 75 görüntüleme |
YILDIZZ ARAMA