* YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - GAYRİRESMİ ÖĞRENCİ ORTAMI
Soru-Cevap DİR HABER SERİİLAN
YILDIZZ SERİ İLANLAR
TÜM LİSTE

MERTER'DE METROYA 5 DAKİKA MESAFEDE - EV ARKADAŞI

Merhaba, Merter'de metro ve metrobüs duraklarına çok yakın, Davutpaşa kampüsüne ise metro ile bir durak mesafedeki site içerisindeki evimize ev arkadaşı bakıyoruz, şu an 2 kişiyiz gelen kişiyle üç olacağız, ev 3 oda 1 salon, otoparkı bile var :) ben tv kanalında çalışıyorum, diğer arkadaş ise thy'de kabin memurluğu yapıyor. kira 1700, her şey üçe bölünecek doğal olarak.

Evde buzdolabı, çamaşır makinası, set üstü ocak, tabak çanak, ütü, ütü masası, elk. süpürgesi, sınırsız internet mevcut. Evin ortak alanı salonda tv ve koltuk takımı da var, çok şükür evimiz bekar veya öğrenci evi olmadan uzak; yeni evli evi gibi, öyle de kalsın istiyoruz. Ortak alanların temizliğini haftada bir sırayla yapıyoruz, kişisel alan kullanımında da (sigara dışında) birbirimizi rahatsız etmeyecek şekilde herkes özgür.

Apartmanda merkezi ısıtma var ve daire ara kat (üçüncü kat) olduğu için kara kış şartlarında bile kısa kolluyla durulabiliyor.

Gelen arkadaş için odasında yatak ve dolap mevcut. Eşyalar için ücret vermesine gerek yok. Depozito da istenmiyor. Ödemeleri aksatmayacak, sigara kullanmayan, temiz, düzenli ve uyumlu bir arkadaş inşallah denk gelir.

0545 804 37 12

Necdet Burak
0545 804 37 12

Necdet Burak
» muvakkit | » 11/28/2017 6:56:00 AM |

Yeni İlan Ekle
YILDIZZ ARAMA