* YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - GAYRİRESMİ ÖĞRENCİ ORTAMI
Soru-Cevap DİR HABER SERİİLAN
YILDIZZ SERİ İLANLAR
TÜM LİSTE

Ytü mezunuyum, beraber eve çıkabileceğim kadın ev arkadaşı arıyorum

Selamlar,

Üye olma nedenim :
Ytü endüstri mezunuyum, çalışıyorum. Su anki düzenimi isime uzak olduğu icin bozuyorum. 2023de yurtdışına yerleşeceğim bunun icin maddi tasarruf yapma amaciyla biriyle duzenimi paylaşmak istiyorum. Benimle sıfırdan ev bulup eşya alarak eve çıkacak bir arkadaş veya evine birini arayan kişinin irtibata geçmesini rica ederim.

Kendimden bahsedeyim:
Konuşkan , Çalışkan ve neşeli biriyimdir, 7de evden çıkıp 6 da gelirim, ev temizliğine dikkat eder ve yemek yapmaya çalışırım, haftasonlarını gezerek ve kursa giderek değerlendiririm, az ve öz arkadasım vardır bu nedenle evimi paylaşacağım kişiyle de dostane bir iliski kurmak isterim. Sigara kullanmam, alkol çok çok çok nadir tadımlık kullanırım, evcil hayvanım yok ama kediye hayır demem kopekten korkarım. Maddi zorluk çıkarmam, uyumluyumdur.

Aradığım kişi ve ev :
En az 3-4 sene ayni evi paylaşmak istediğim icin kriterlerimi açıkça belirtmek isterim. 3-4 sene benimle yasayabilecek durumda olmalıdır. Bu serüvende tek basıma kalmak veya yeni birini aramak istemem. Ev ve eşya durumu icin öğrenci evi konsepti değil, en ucuz ama sıfır eşya tarzında bir konseptli olmasını tercih ederim. Emekli annem ve babam yılda 3 kere 1er haftalığına gelip gidebilir, en yakın kız arkadasım ayda 1-2 kere gelebilir, başka hiç kimsem gelmez. Ev arkadaşımdan da benzer yaklaşım beklerim. Ayrıca ev arkadaşımın sadece fatura paylaştığım kişi değil, beraber güldüğüm beraber ağladığım beraber yediğim ve gezdiğim birine dönüşmesini bekliyorum, aslında yeni bir dost arıyorum, bu kafada ve arzuda olmasını bekliyorum. 23-33 yas, düzenli çalışan. Mümkünse Ytü ile bağlantılı :)

Her şeyi söylediğimi düşünüyorum, bilerek fazla ayrıntı vermek istedim. İlan size uygunsa lütfen iletişime geçelim. 2 ay içerisinde düzen sağlayacağım benim acelem yok, umarım yeni dostumu bulurum :)
[email protected]

Aktif maildir, hızla cevap veririm
» ppinkerb.. | » 2/9/2019 11:40:00 AM |

Yeni İlan Ekle
YILDIZZ ARAMA